Kids Shield

Kids Shield Nedir?

Kids Shield diğer adıyla Monitor Minor uygulaması Android cihazların takibine olanak veren bir izleme yazılımıdır. Android telefonlar için olan ebeveyn kontrol programları arasında en fazla fonksiyonla kullanıcısına oldukça geniş bir ölçekte uzaktan takip imkanı sağlamaktadır.

Kids Shield programı kullanım amacı olarak sadece ebeveyn kontrolüne uygun kullanımlar için kullanıcıya sunulmaktadır. Gerek kurulum aşamasında gereksede email onayı kısmında bu amaca yönelik kullanımınızı onayladığınız taktirde ücretsiz olarak 24 saat full fonksiyonlu olarak deneme yapabilirsiniz.

KidsShield Ücretsiz Deneme

Kidsshield programı ücretsiz deneme yapmak istediğinizde ilk olarak programı takip edeceğiniz Android cihaza direkt olarak indirip kurmanız gerekir. İndirme ve yükleme işlemi çok zor bir işlem olmayıp daha önce bir program indirip kurmuş bir tecrübeye sahipseniz kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlemdir.

Kids Shield Nasıl Kurullur?

Öncelikle Kids Shield indirme linkine takip edeceğiniz Android cihazdan tıklanır ve programın kids shield apk dosyası indirilir. Daha sonra indirdiğiniz bu apk dosyasına tıklanıp açılır ve kurulum işlemine geçilir ve bir kaç kolay kurulum adımı sonunda yazılım Android cihaza kurululmuş olur.

Kurulum Sırasında belirtmiş olacağınız e-posta adresinize hemen kurulumdan sonra bir onay e-maili gelir. Dolayısıyla kurulumdan sonra herhangi bir diğer cihazdan eposta adresinize girip oraya gelmiş olan onay e-postasındaki onay linkine tıklayıp açılan sayfadaki kullanım koşullarını okuyup onayladığınızda sistem sizi kids shield kullanıcı panelinize sokacaktır. Böylelikle kidsshield programını 24 saat süresince ücretsiz denemeye başlamış olacaksınız.

Ücretsiz deneme süresi olan 24 saatlik sürede yazılım size full fonksiyonlu olarak sunulur. Bu aşamada yazılımın merak ettiğiniz tüm özelliklerini test etm imkanı bulacaksınızdır. Yazılımın özellikleri, çalışması ve kalitesi hakkında bu süre içerisinde tam bir kanaat edinmiş olacaksıınızdır. Ücretsiz deneme süreniz bittiğinde ise kids shield lisans kodu satın alıp kullanım sürenizi kolaylıkla uzatabilirisiniz.

Copyright ©  Monitor Minor