minormonitor

Monitor Minor Aktivasyon Kodu

Monitor Minor Aktivasyon Kodu Satın Al

Monitor Minor Aktivasyon Kodu satın almak istiyorsanız bilmeniz gereken bir kaç önemli noktayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

1. Monitor Minor telefon takip programı sadece android telefonlar için uyumludur, dolayısıyla iphone için kullanılamaz.

 

2. Monitor Minor Aktivasyon Anahtarı satın almadan önce Ücretsiz Olarak Deneme yaptığınızdan emin olun. Dolayısıyla ücretsiz deneme yapıyorsanız sisteme hemen aşağıdaki adresten kullanıcı panelinize giriş yapabiliyor olmanız gerekir.

Monitor Minor Kullanıcı Paneli Giriş Adresi:  https://cp.monitorminor.com/mom/login.jsp

 

3. Monitor Minor ücretsiz olarak 24 saat deneme yapabilmek ve sonrasında da indirimli olarak aktivasyon anahtarı ( yani lisans kodu) satın alabilmek için ücretsiz deneme kurulumunu hemen aşağıdaki sayfamızda gösterildiği şekilde yapabilirsiniz.

Monitor Minor Ücretsiz Deneme:  ​https://www.monitorminor.info/monitor-minor-kurulum/

 

4. Monitor Minor Aktivasyon Anahtarı (lisnas kodu) en uygun fiyata sitemizden satın alabilirsiniz, Monitor Minor Türkiye olarak sizlere en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. Daha ucuza alabildiğiniz her hangi bir site veya distrübütör olması durumunda bize sadece bildirmeniz yeterlidir. Sitemizin iletişim bölümünden veya online destek mesajlaşma kısmından anında bildirim yapabilir anında cevap alabilirsiniz.

Aracı firma veya distrübütörlere komisyon ödemenize gerek yoktur.

 

​5. Monitor Minor Türkiye olarak sizlere en iyi kalitede 7/24 online ve offline (email) hizmet vermeye devam ediyoruz, sorularınıza hızlı cevaplar ve çözümler için sadece bize yazmanız yeterlidir, sitemiziin sağ alt köşesinde bulunan online iletişim ve mesajlaşma kısmından bırakacağınız mesajlarınıza ve sorularınıza neredeyse anında dönüş sağlanır. Takribi cevap alma süreniz 5 dakika kadardır. Emailinizi doğru bırakmanız yeterli olacaktır.

6: Son olarak sitemizin hemen aşağıdaki satın alma sayfasından Monitor Minor aktivasyon anahtarı ( lisans Kodu) satın aldığınızda kodunuz tarafınıza e-mailinize en geç 5 dakika içerisinde ulaşır ve kullanıma hazır olur. Güvenle ve en uygun fiyata satın almak için aşağıdaki sayfamızı kullanınız.

Monitor Minor Satın Al:  ​https://www.monitorminor.info/monitor-minor-satin-al/