Monitor Minor Kids Shield Kurulum

 
 

MONİTOR MİNOR KİDSSHİELD ÜCRETSİZ DENEME  NASIL YAPILDIĞINI HEMEN AŞAĞIDAKİ VİDEODAN GÖREBİLİR VE AYNISINI UYGULAYIP 24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME SÜRENİZİ HEMEN BAŞLATABİLİRSİNİZ.

 

ÖNEMLİ NOT: Monitor minor (Kids Shield) Kurulumu sırasında emailinizi mutlaka doğru girin. Çünkü kurulumdan hemen sonra E-Mailinize Onay Linki Gelecek .   

 

Onay E-maili gelmeme gibi bir durum olursa e-mailinizin  Spam veya Tanıtım kısımlarınıda mutlaka kontrol edin çünkü bazen o kısımlardan birine onay emaili gelmiş olabiliyor. Onay emailini açıp oradaki onay linkine tıklayıp onayladığınızda ücretsiz deneme panelinize girip denemeye başlayabilirsiniz.

 

 

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN VİDEODAKİ GİBİ YÜKLEME YAPMANIZ GEREKİRHemen Yükleme İçin

BURAYA TIKLAYIN >

Yukarıdaki linkten indiremiyorsanız aşağıdaki alternatif linki deneyiniz


Alternatif yükleme Linki 1


BURAYA TIKLAYIN  >KURULUM SIRASINDA ve SONRASINDA ŞUNLARA DİKKAT ETMENİZ GEREKİR


Kurulum sırasında Email adresinizi mutlaka doğru yazmalısınız , çünkü kurulum sonrasında emailinize onay linki gelecek ve bu onay linkine tıklayıp kullanıcı panelinize giriş yapacaksınız ve programı ücretsiz deneyeceksiniz. Emailinizi yanlış yazarsanız doğal olarak onay linki gelmeyecek ve ücretsiz deneme yapamayacaksınız.


Emalinizi doğru yazdığınız halde hala onay emaili gelmediyse önce emailinizin spam ve tanıtım kısımlarını kontrol edin, bazen onay emaili bu kısımlardan birine gelmiş olabiliyor. O kısımlarada gelmemiş ise bize sitemizin mesajlaşma kısmından durumu bildirin hemen kontrol edip size dönüş yapalım.


Kurulum sonrası size gelecek olan email örneği  yukarıdaki videoda gösterilmiştir


Sırasıyla resimdeki yuvarlak içine alınmış linklere tıklayıp kullanım koşullarını okuyup onaylayabilir ve kullanıcı panelinize giriş yapıp ücretsiz denemeye başlayabilirisiniz.