Monitor Minor & Kids Shield Kurulumu

KURULUM ÖNCESİ 2 ÖN AYAR VARDIR

1. Ayar: Ayarlar – Güvenlik – Bilinmeyen Kaynaklar kısmını (AÇIK YAPIN)

Bu ayar düşük versiyonlu Android’ler için gereklidir. Eğer yapılmadıysa kurulum sırasında size ”yükleme yapılamıyor” uyarısı verip bu ayarı açmanız için sizi yönlendirir. O sırada açsanız da olur. 

2. Ayar: Google Protect Ayarını KAPALI Yapın (aşağıdaki gibi yapabilirisiniz)

Google Store – Menü – Play Protect kısmına girin Ayarlar Simgesine tıklayın oradaki ayarları kapalı konuma getirin.

Yukarıdaki Ayarları Yaptıysanız Şimdi Aşağıdaki Videodaki Gibi Yükleme Yapabilir ve Monitor Minor (Kids Shield) Programını 24 Saat Full Özellikli Olarak Ücretsiz Deneyebilirsiniz.

 

 

Hemen Yükleme İçin

BURAYA TIKLAYIN >

Yukarıdaki linkten indiremiyorsanız aşağıdaki alternatif linki deneyiniz

 

Alternatif yükleme Linki 1


BURAYA TIKLAYIN  >

 

 

KURULUM SIRASINDA ve SONRASINDA ŞUNLARA DİKKAT ETMENİZ GEREKİR

 

 

Kurulum sırasında Email adresinizi mutlaka doğru yazmalısınız , çünkü kurulum sonrasında emailinize onay linki gelecek ve bu onay linkine tıklayıp kullanıcı panelinize giriş yapacaksınız ve programı ücretsiz deneyeceksiniz. Emailinizi yanlış yazarsanız doğal olarak onay linki gelmeyecek ve ücretsiz deneme yapamayacaksınız.

 

Emalinizi doğru yazdığınız halde hala onay emaili gelmediyse önce emailinizin spam ve tanıtım kısımlarını kontrol edin, bazen onay emaili bu kısımlardan birine gelmiş olabiliyor. O kısımlarada gelmemiş ise bize sitemizin mesajlaşma kısmından durumu bildirin hemen kontrol edip size dönüş yapalım.

 

Kurulum sonrası size gelecek olan email örneği  yukarıdaki videoda gösterilmiştir

 

Sırasıyla resimdeki yuvarlak içine alınmış linklere tıklayıp kullanım koşullarını okuyup onaylayabilir ve kullanıcı panelinize giriş yapıp ücretsiz denemeye başlayabilirisiniz.