Monitor Minor

Monitor Minor Kurulum

MONİTOR MİNOR ÜCRETSİZ DENEME  NASIL YAPILDIĞINI HEMEN AŞAĞIDAKİ VİDEODAN GÖREBİLİR VE AYNISINI UYGULAYIP 24 SAAT ÜCRETSİZ DENEME SÜRENİZİ HEMEN BAŞLATABİLİRSİNİZ.

ÖNEMLİ NOT: Monitor minor Kurulumu sırasında emailinizi mutlaka doğru girin. Çünkü kurulumdan hemen sonra E-Mail Adresinize Onay Linki Gelecek .   E-Mailinizin  Spam kısmına da gelebilir oraya da bakın. Onay linkine tıklayınca deneme süreniz başlayacak.

ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN VİDEODAKİ GİBİ YÜKLEME YAPMANIZ GEREKİR

Hemen Yükleme İçin

BURAYA TIKLAYIN >

Yukarıdaki linkten indiremiyorsanız aşağıdaki alternatif linki deneyiniz

Alternatif Yükleme Linki 1
BURAYA TIKLAYIN >

Alternatif yükleme Linki 2
​< BURAYA TIKLAYIN  >

KURULUM SIRASINDA ve SONRASINDA ŞUNLARA DİKKAT ETMENİZ GEREKİR

1: Kurulum sırasında hemen kurulumdan sonra yapılması gereken ERİŞİLEBİLİRLİK ayarını mutlaka yapın bu ayar programın doğru çalışması için yapılması gereken zorunlu bir ayardır. Videoda nasıl yapıldığı anlatılıyor.

2: Kurulum sırasında Email adresinizi mutlaka doğru yazmalısınız , çünkü kurulum sonrasında emailinize onay linki gelecek ve bu onay linkine tıklayıp kullanıcı panelinize giriş yapacaksınız ve programı ücretsiz deneyeceksiniz. Emailinizi yanlış yazarsanız doğal olarak onay linki gelmeyecek ve ücretsiz deneme yapamayacaksınız.

Emalinizi doğru yazdığınız halde hala onay emaili gelmediyse önce emailinizin spam kısmını kontrol edin, bazen spam kısmına gelmiş olabiliyor. Oraya da gelmemiş ise bize sitemizin mesajlaşma kısmından durumu bildirin hemen kontrol edip size dönüş yapalım.

Kurulum sonrası size gelecek olan email örneği ve emailde onay linkine tıklayacağınız yerler aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterilmiştir

Sırasıyla resimdeki yuvarlak içine alınmış linklere tıklayıp kullanıcı panelinize giriş yapabilirsiniz.