Monitor Minor (Kids Shield) Özellikleri

 

Monitor Minor (Kids Shield)  Ebeveyn Çocuk Kontrol Yazılımının sizlere sağlayacağı özellikler oldukça geniş bir sıkaladadır, bu özelliklerinn bazılarını aşağıda sizler için kısaca açıklamaya çalıştık. Gerek monitor minor özellikleri gerekse de mevcut diğer fonksiyonları kullanabilmek için tek yapmanız gereken Monitor Minor yazılımını hemen yükleyip test etmektir. Monitor Minor yazılımı kendisine oldukça güvenmekte ve sizlere satın almadan tüm fonksiyonlarını test edebilme imkanı sunmaktadır.

 

 

ses kaydedici GÖRÜŞMELERİ DİNLEME
Monitor Minor (Kids Shield) ile çocuğunuzun telefonu ile gerçekleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz, bu size çocuğunuz ile iletişime geçmeye çalışan potansiyel tehlike arzedebilecek kişilerden zamanında haberdar olarak çocuğunuzu korumanıza yardımcı olucaktır.

 

 

gizli kamera CANLI KAMERA İZLEME
Monitor Minor (Kids Shield) ile çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Paneliniz üzerinden tek tıkla açabilir ve anında canlı olarak fotoğraf çekebilir, isterseniz de yine aynı şekilde canlı video aktarımı ile telefonun o anda bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik çocuğunuzun bulunduğu ortam hakkında en net bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

 

 

ortam dinleme ÇEVREYİ DİNLEME
Monitor Minor (KidsShield) çocuğunuzun telefonun bulunduğu ortam seslerini ister canlı ister kaydederek dinleyebilirsiniz., böylece çocuğunuzun tehlikeli ortamlarda bulunup bulunmadıklarını anlayabilirsiniz.

 

 

gps takip KONUM BİLDİRİMİ
Monitor Minor (KidsShield) çocuğunuzun o anda tam olarak nerede olduğunu online anında görebilirsiniz. Ebeveynler bu özellik sayesinde çocuklarının her an tam olarak nerede olduklarını GPS vasıtasıyla anında online olarak öğrenebilirler.

 

 

takip telefon MULTİMEDYA VERİ AKTARIMI
Monitor Minor (KidsShield) çocuklarınızın cep telefonlarında bulunan video ve fotoğrafları kontrol edebilirsiniz, çocuklarınızın kendileri açısından zararlı olabilecek multimmedya aktiviteleri içerisinde bulunup bulunmadıklarını kontrol etmenize yardımcı olucak bir özelliktir.

 

 

whatsapp takip WHATSAPP & FACEBOOK , LINE, SKYPE,HIKE  İZLEME
Monitor Minor (KidsShield)  çocuklarınızın popüler sosyal iletişim aplikasyonlarından olan mesajlaşmaları okuyabilirsiniz. Bu özellik size günümüzde oldukça çok potansiyel tehlike içeren sosyal medya iletişiminde bulunan çocuğunuzun bu iletişiminde güvenli çember içerisinde kalıp kalmadığı yönünde bir fikir sağlayabilir ve extra bir koruma önlemi almış olursunuz

 

 

web takip WEB AKTİVİTESİ KONTROLÜ
Monitor Minor (KidsShield) çocuklarınızın cep telefonlarıyla hangi sitelere giriş yaptıklarına bakabilir isterseniz buna sınırlama koyabilirsiniz. Çocuğunuzun cep telefonu ile giriş yaptığı tüm web sitelerini kontrol edebilirsiniz, potansiyel tehlikeli websitelerinden anında haberdar olup bu tehlikeli içeriğe erişimini engelleyebilirsiniz.

 

 

ekran izleme CANLI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ İZLEME (YENİ ÖZELLİK)
Monitor Minor (KidsShield) nun bu özelliği sayesinde çocuğunuzun telefonunun o anki ekranında neler olup bittiğini anlık olarak canlı video seklinde izleyebileceksiniz. Canlı görüntü aktarımı sayesinde anlık olarak ekranda yapılan tüm işlevler kullanıcı panelinizden aynı anda canlı video şeklinde görüntülenebilir.

 

 

instagram takip İNSTAGRAM (YENİ ÖZELLİK)
Monitor Minor (KidsShield) ile İnstagram  mesajları ve paylaşımlarını görebilir ve çocuğunuzun istenmeyen paylaşımlarda bulunup bulunmadığını öğrenip onların sosyal medya güvenliklerine extra bir katman getirebilirsiniz.

 

 

rehber REHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME
Çocuklarınızın iletişimde bulunduğu kişilerin tam listesini telefonun rehber kısmından detaylı bir şekilde görüntüleyebilme ve istenilen kişi veya kişileri aramalardan ve mesajlaşmalardan bloke edebilme

 

 

sim kart takip SİM KART DEĞİŞİKLİĞİNDEN ETKİLENMEZ
Çocuğunuz telefonunda kullandığı sim kartını değiştirse dahi Monitor Minor bunu size anında emailinize bidirir. Normal çalışmasına devam edip yeni sim kart takılmış olsa dahi telefondaki bilgileri size göndermeye devam eder.

 

 

gizli mod TAMAMEN GİZLİ
Monitor Minor  çocuğunuzun telefonunda tamamen gizli mod da çalışacak ve hiç bir uyarı vermeyecektir. Yazılım çocuğunuzun telefonuna yüklendiği andan itibaren telefonda hiç bir ikon , simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı göstermeyecek ve arka planda sessiz bir şekilde çalışacaktır. Özelliklerin kullanımları sırasında dahi cihaz ekranında veya işleyişinde hiç bir değişiklik olmaz.

 

 

cihaz değiştir SINIRSIZ CİHAZ DEĞİŞTİRME
Monitor Minor lisansınız süresince çocuğunuzun telefonunun değişmesi veya diğer bir sebeple cihaz değiştirmek durumunda kalmanız durumkunda bunu çok kolay bir şekilde kullanıcı panelinizden yapabilme özellği, sınırsız sayıda cihaz değiştirebilirsiniz.

monitor minor kurulumu

Copyright ©  Monitor Minor